Aktualitātes
Aicina atsaukties barikāžu dalībniekus

Priekules novada pašvaldība aicina atsaukties 1991. gada barikāžu dalībniekus, lai apzinātu barikāžu vēsturi un to dalībniekiem piešķirtu pateicības rakstu. 

Pateicības rakstu izdod 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība. Lai saņemtu pateicības rakstu, nepieciešams aizpildīt anketu, kurā jānorāda barikāžu dalībnieka dati, kā arī informācija par barikāžu dalībnieka gaitām barikāžu norises laikā.

Lai izveidotu iespējami pilnīgāku barikāžu vēsturisko ainu, biedrība vēlas zināt, kā barikāžu dalībnieki nokļuva barikādēs, kur konkrēti tie atradās un kādas darbības veica. Anketu iespējams saņemt un aizpildīt Priekules novada pašvaldībā.

Sīkāka informācija pie novada tūrisma darba organizatora Ulda Strēļa (telefons 26132442).

Uldis Strēlis, Priekules novada tūrisma darba organizators

 

 

Pasākumu kalendārs

Vai uzņēmējiem svarīga pašvaldības un sabiedrības publiska atzinība?

Rezultāti