AICINA DARBĀ attīstības plānošanas nodaļas vadītāju

Priekules novada pašvaldība (reģ.Nr.90000031601)

AICINA DARBĀ

attīstības plānošanas nodaļas vadītāju

Darba vieta: Priekules novada pašvaldība, attīstības plānošanas nodaļa, adrese: Saules iela 1, Priekule, Priekules novads.

Noslogojums: Pilna slodze.

Galvenie pienākumi:

Plānot, organizēt, vadīt attīstības plānošanas nodaļas darbu.

Vadīt pašvaldības attīstības plānošanas procesu. Nodrošināt un organizēt pašvaldības attīstības plānošanas dokumentu izstrādi, aktualizēšanu, īstenošanu.

Atbildēt par pašvaldībai piederošo un valdījumā esošo īpašumu (ēku un zemju) datu bāzes (par pilsētas un pagastu īpašumiem) uzturēšanu un aktualizēšanu. Nodrošināt nekustamo īpašumu izmantošanu atbilstoši pašvaldības teritorijas plānojumam.

Veicināt investīciju piesaisti un uzņēmējdarbības attīstību. Pārzināt investīciju pieejamību, analizēt jaunu projektu ieviešanas iespējas, veikt projektu procesu plānošanu, organizēšanu, uzraudzību un problēmu risināšanu.

Administrēt pašvaldības projektu konkursus. Izstrādāt pašvaldības projektu konkursu nolikumus.

Sadarboties ar nevalstiskām organizācijām, kas reģistrētas un/vai darbojas pašvaldības teritorijā.

Nodrošināt informāciju sistēmu, informācijas komunikācijas tehnoloģiju ieviešanu, uzturēšanu un izmantošanu pašvaldībā.

Atbilstoši kompetencei sagatavot un piedalīties domes lēmumu, iekšējo un ārējo normatīvo aktu izstrādē.

Prasības:

Augstākā izglītība (vēlams tiesību zinātnēs, ekonomikā vai uzņēmumu vadībā). Ļoti labas latviešu un labas angļu valodas zināšanas. Ļoti labas datorprasmes, t.sk. MS Office, Power Point. Ļoti labas komunikācijas prasmes. Spēja strādāt saspringti, sistemātiski, precīzi, apzinīgi, plānot un pārvaldīt sarežģītus procesus, patstāvīgi atlasīt  un apstrādāt informāciju, sarežģītās situācijās rīkoties loģiski.   Prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā, mācīt citus, skaidri un saprotami izteikties.

Vēlams: B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iesniedzamie dokumenti:

1.     Darba gaitu apraksts (CV).

2.     Priekules novada attīstības vīzija (redzējums).

3.     Izglītības dokumentu kopijas.

Dokumenti iesniedzami Priekules novada pašvaldībā, Saules ielā  1, Priekulē  līdz 2016.gada  20.maijam  plkst.14:00.