Aktualitātes
Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumiem

2018. gads ieies Latvijas vēsturē kā garākās un karstākās vasaras gads. Karstummīļiem tā bija īsta dāvana, bet rudens tuvojas. Un viena no emocionāli saviļņojošākajām rudens dienām būs Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadskārta.  

Šie svētki Priekulē un pagastos ienāks ar rūpīgi koptām un katrā vietā atšķirīgām tradīcijām – sarīkojumiem, koncertiem un svētku ballēm. Būtiska sadaļa 18. novembra sarīkojumos ir pašvaldības pateicības vārdi sabiedrībā atzītiem cilvēkiem un krietnu darbu darītājiem. Jau ierasts, ka par apbalvojamajiem novadniekiem ar iniciatīvu nāk klajā iedzīvotāji. Tas ir pats svarīgākais, jo, esot līdzās ikdienā, daudz  precīzāk izdodas  ieraudzīt tos labos darbos, kas ir svarīgi līdzcilvēkiem, kā arī nozīmīgi pagasta un novada mērogā.

Aicinām arī šogad ikvienu iesaistīties šajā sabiedriski nozīmīgajā procesā un būt aktīviem. Mums ir laba pieredze no iepriekšējiem gadiem, kad iedzīvotāju pamanītiem un izvirzītiem, pašvaldībai bija gods apbalvot cilvēkus, kas to patiešām bija pelnījuši.

Izvirziet arī šogad cilvēkus “Goda novadnieka”, “Gada cilvēka Bunkas pagastā”, “Gada cilvēka Gramzdas pagastā”, “Gada cilvēka Kalētu pagastā”, “Gada cilvēka Virgas pagastā”, “Gada cilvēka Priekules pagastā” un “Gada cilvēka Priekules pilsētā” apbalvošanai!

Apbalvojumu pieteikumu anketas ikviens var izdrukāt no pašvaldības mājas lapas vai arī saņemt novada pašvaldībā, pagastu pārvaldēs un kultūras iestādēs. Aizpildītās anketas gaidīsim pagastu pārvaldēs vai novada pašvaldības sekretariātā līdz 5. oktobrim.

 

 

Gundars Venens,

Kultūras nodaļas vadītājs                                                   

Pasākumu kalendārs

Vai esat izlēmis, par ko balsot 13. Saeimas vēlēšanās?

Rezultāti