Aicina pieteikties darbam Vides uzraudzības komisijā

Priekules novada pašvaldība aicina pieteikties darbam Vides uzraudzības komisijā (1 vakanta komisijas locekļa vieta).

Pieteikumus var iesniegt Priekules novada pašvaldībā līdz 2018.gada 15.martam plkst. 17.00.

Pieteikums iesniedzams brīvā formā, tajā norādot īsu redzējumu (idejas, iniciatīvas) par vides uzraudzību, aizsardzību, uzlabošanu Priekules novadā. Pieteikumam vēlams pievienot CV.

Priekšrocības tiks piešķirtas tiem kandidātiem, kuru izglītība vai darba pieredze saistīta ar vides aizsardzības, dabaszinātņu vai būvniecības jomu. Ja nevienam no kandidātiem šādu priekšrocību nebūs, atbilstošākais kandidāts tiks izvēlēts, ņemot vērā redzējumā par vides aizsardzības un uzraudzības jomu, norādītos mērķus un iniciatīvas.

Vides uzraudzības komisijas nolikums un Priekules novada pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikums pieejams pašvaldības mājaslapā www.priekulesnovads.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Dokumenti”, “Nolikumi”.

Jautājumu gadījumā lūdzam vērsties Priekules novada pašvaldībā, zvanot pa tālr. 63461006, vai sazinoties elektroniski e-pasts: dome@priekulesnovads.lv.

Kuras darba formas ir efektīvākās projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”?