Aicinājums īpašniekiem izvērtēt teritorijas plānojumu

Cienījamie Priekules novada iedzīvotāji, uzņēmēji!

Šis ir tas brīdis, kad katram, kam pieder īpašums Priekules novadā,  vajadzētu ieskatīties esošajā teritorijas plānojumā un izvērtēt, vai esošā atļautā izmantošana atbilst Jūsu nākotnes iecerēm.

Teritorijas plānojumā ir pateikts, ko drīkst un ko nedrīkst darīt katrā konkrētajā īpašumā. Ja tas, kas noteikts pašreiz, Jūs neapmierina, tad šis ir īstais brīdis to mainīt.

Būvvaldē strādājot, gadās piedzīvot situāciju, kad atnāk cilvēks ar ideju, ko būvēt, bet būvvaldei jāatsaka tikai tāpēc, ka teritorijas plānā ir noteikta cita izmantošana. Piemēram, grib būvēt ražotni, bet tur atļauta tikai dzīvojamā māja, vai grib viesu namu, bet plānā noteikta dabas teritorija.

Ļoti lūdzu izmantot izdevību, kad ir iespēja saskaņot Jūsu vēlmes ar pārējo novada iedzīvotāju vēlmēm! Pēc teritorijas plānojuma grozījumu apstiprināšanas šim dokumentam būs likuma spēks, un var gadīties, ka Jūsu idejas paliks nerealizētas.

TERITORIJAS PLĀNOJUMS ATTIECAS UZ KATRU ZEMES ĪPAŠNIEKU PRIEKULES NOVADĀ.

Pašreizējo plānojumu iespējams apskatīt šeit:

Jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni 29283768.

Ineta Butāne,

Priekules novada pašvaldības būvvaldes vadītāja

Kā vērtējat 13. Saeimas vēlēšanu rezultātus?