AICINĀJUMS PRIEKULES NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM!

Priekules novada pašvaldība aicina iedzīvotājus bez īpašas vajadzības neapmeklēt Priekules novada pašvaldības iestādes līdz 14.aprīlim, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Cienījamie iedzīvotāji!

Sakarā ar vīrusa “Covid-19” ierobežošanu valstī līdz š.g. 14. aprīlim ir noteikta ārkārtas situācija.

Priekules novada domē laikā no 17.marta līdz 14.aprīlim ir mainīta pakalpojumu sniegšanas kārtība!

Domei adresētos iesniegumus var ievietot kastītē, kas atrodas domes foajē. Turpat uz galda nepieciešamības gadījumā atrodas iesniegumu veidlapas, kuras aizpildīt un arī iemest kastītē.

• Dzimšanas un miršanas reģistrācijas gadījumos lūdzu zvanīt pa tel.nr.26423443
  • Klientu apkalpošanas centram (KAC) adresētos dokumentus ievietot paredzētajā kastītē, zvanīt pa tel.nr.29178312
  • Grāmatu apmaiņai bibliotēkā zvanīt pa tel.nr.63461600

• Kase darbojas ierastajā režīmā

Priekules novada pašvaldība

Bunkas pagasta pārvalde

Gramzdas pagasta pārvalde

Kalētu pagasta pārvalde

Virgas pagasta pārvalde

• Priekules novada Sociālais dienests turpina darbu kā vienmēr, taču aicina klientus, īpaši seniorus, nopietni izvērtēt nepieciešamību nākt klātienē uz Sociālo dienestu. Lūgums sākotnēji konsultēties pa tālruni ar Sociālā dienesta darbiniekiem par iespēju nodrošināt klātienes pakalpojumu attālināti vai arī atlikt to uz vēlāku laiku pēc 14.aprīļa. SOCIĀLĀ DIENESTA KONTAKTINFORMĀCIJA

• SIA ''Priekules nami'' aicina klientus sazināties telefoniski vai elektroniski (Kase 63467227; Grāmatvedība 63461615 / E-pasts: priekulesnami@inbox.lv). Lūgums veikt maksājumus pārskaitījumu veidā uz norēķinu kontu:

Banka: DNB

Konta numurs: LV41RIKO0002013198380

SWIFT kods: RIKOLV2X

Banka: AS Swedbank

Konta numurs: LV03HABA0551032177094

SWIFT kods: HABALV22

• Par iespēju atgriezties Latvijā aicinām sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulāro departamentu.  Kontaktinformāciju skatīt ŠEIT

Aicinām iedzīvotājus, kuri atgriezušies no Covid-19 skartajām valstīm vai bijuši kontaktā ar personām, kuras atgriezušās no COVID-19 skartajām teritorijām, nepakļaut citas personas vīrusa inficēšanās riskam.

Paldies par sapratni!

Priekules novada pašvaldība