Aktualitātes
Aizvadīta Priekules un Vaiņodes novadu tūrisma uzņēmēju tikšanās

Jaunais gads ir nesis daudz un dažādus jaunumus tūrisma nozarē. Kaut kas pavisam jauns tika aizvadīts 22. februāra pēcpusdienā, kad Priekules pilsētas kultūras namā vienkopus pulcējās tūrisma uzņēmēji, mājražotāji un citi interesenti no Priekules un Vaiņodes novadiem, ko tikšanās gaitā dēvējām par "Leišmalīti".

Ideja par tūrisma nozares sadarbību starp Priekules un Vaiņodes novadiem aizsākās jau pagājušā gada nogalē. Abiem novadiem ir daudz kas kopīgs - abi novadi atrodas viens otram blakus, abi robežojas ar Lietuvas Republiku, abi novadi domā, kā un ko darīt, lai piesaistītu tūristus. Soli pa solim sāk realizēties pirmās idejas.

Pirmās ugunskristības notika 2.- 4. februārī, kad starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2018" tika prezentēts tūrisma lokāmais buklets "Leišmalīte" ar abu novadu skaistākajām apskates vietām. Nākošais solis ir apzināt un izvērtēt esošo tūrisma piedāvājumu Priekules un Vaiņodes novados, lai, sākoties jaunajai tūrisma sezonai, varētu izdot apjomīgu tūrisma ceļvedi "Leišmalīte".

Pasākuma gaitā abu pašvaldību tūrisma pārstāves - Dace Gailīte, Dina Ziemele un Ilze Strēle iepazīstināja ar pašvaldību tūrisma attīstības un mārketinga plāniem, jaunajiem projektiem un tūrisma materiāliem. Tika prezentētas tūrisma maršrutu idejas un alternatīvas, kā popularizēt mazos novada uzņēmējus.

Paldies abu pašvaldību vadītājiem par iedvesmojošajām uzrunām klātesošajiem, paldies arī Dzintrai Blūmai no "Stiebriņiem", "Embūtes garšaugu" izveidotājai un mājražotājai Inetai Jurķei- Miķelsonei, Liepājas RTIB vadītājai Intai Šoriņai un bankas "Citadele" Liepājas pārstāvjiem.

Ir gandarījums, ka pasākums bija kupli apmeklēts. Liels paldies visiem, kuri atvēlēja laiku un ieradās uz tikšanos!

Lai veicinātu tūrisma uzņēmēju savstarpēju sadarbību, ir iecere tikties arī turpmāk.

 

 

Dace Gailīte - Priekules novada tūrisma organizatore,

Dina Ziemele - Embūtes tūrisma informācijas centra vadītāja,

Ilze Strēle - Vaiņodes novada tūrisma organizatore.

Pasākumu kalendārs