Aktualitātes

Aizvadīts Priekules novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā

Ar aizraujošām cīņām 5. jūlijā noslēdzies 2014. gada Priekules novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā. Kopumā čempionātā piedalījās šautriņu metēji no Kalētiem, Kapsēdes, Liepājas, Nīcas, Priekules un Vaiņodes.

Dāmu konkurencē šogad liela atsaucība netika izrādīta un par čempioni kļuva Irēna Bauze, bet 2. vietu ieņēma priekulniece Laima Upeniece. Kungiem par čempionu tika kronēts priekulnieks Aigars Strēlis, 2. vietu izcīnīja priekulnieks Madars Razma, savukārt 3. vietu ieņēma vaiņodnieks Jānis Birznieks, bet olimpisko sešinieku šogad noslēdza liepājnieks Ēriks Gertners, kalētnieks Andris Ziemelis un vaiņodnieks Arturs Auders.

Čempionāta organizatori saka lielu paldies visiem tā dalībniekiem un atgādina, ka Latvijas un Baltijas reitinga sacensības „Priekules Kauss 2014” norisināsies 6. un 7. septembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē.