Aktualitātes
Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!

Pašās vasaras beigās 26. un 27. augustā Priekules novadā norisināsies fonda “1836” rīkotais pārgājiens “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!” Pārgājiena sākums paredzēts Aizvīķos pie Mežaparka ieejas. Tālāk maršruts virzīsies pa skaistākajām Priekules novada vietām, naktsmājas Gramzdas pamatskolā. Pārgājiena otrajā dienā tā dalībnieki caur Purmsātiem dosies uz Priekuli, kur notiks fonda “Viegli” koncerts. Koncertā muzicēs dažādi Latvijā zināmi mākslinieki un izpildīs dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Fonds “1836gatavo dāvanu Latvijai simtgadē – 1836 km garo Latvijas robežu atdzīvinot tūrisma ceļā. Savukārt Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim, tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

Novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties šajā pārgājienā un iepazīt dzimto zemi no jauna.

Sīkāka informācija uzzināma vietnē www.1836.lv, kā arī pie novada tūrisma darba organizatora Ulda Strēļa pa telefonu 26132442.

 

Priekules novada tūrisma darba organizators Uldis Strēlis

 

 

Pasākumu kalendārs

Vai kapusvētki visās Priekules novada kapsētās jārīko vienā dienā?

Rezultāti