Aktualitātes
Atzīmēs Mazā biznesa dienu

Latvijas Biznesa savienība, tuvojoties Latvijas simtgadei, aicina pievērst uzmanību mazajiem uzņēmumiem iniciatīvā "Atbalsti mazo biznesu”.  Šogad 17. novembrī atzīmēsim Mazā biznesa dienu jau sesto reizi.

Mazā biznesa diena tiek atzīmēta katru gadu novembra trešajā sestdienā. Tā ir daļa no lielākās un plašākās Latvijas mazā biznesa atbalsta iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu!”.

Mazās biznesa dienas mērķis ir mobilizēt resursus MVU aktivizēšanai un atbalstam. Jo aktīvāki un vairāk MVU būs Latvijā, jo vairāk klientu būs vidējiem un lielajiem uzņēmumiem.

Mazās biznesa dienas uzdevums ir jaunu klientu un partneru piesaiste mazajam biznesam, attīstot vienotu atbalsta resursu, kas izglīto, popularizē un pozitīvi ietekmē sabiedrības domāšanu un attieksmi par labu mikro, mazajai un vidējai uzņēmējdarbībai. „Mazā biznesa diena” ir pieejams atbalsta resurss attīstībai un dalībniekiem nodrošina efektīvu komunikāciju, reklāmu un sadarbību ar patērētājiem, to grupām un citiem preču un pakalpojumu sniedzējiem. Stratēģijas pamatā ir filozofija – mazināt birokrātisko slogu, kāpināt produktivitāti un saīsināt ceļu līdz patērētājam.

 

Ņemot vērā sasniegto, aicinām arvien aktīvāk izmantot iniciatīvas zīmolu uzņēmēju darba popularizēšanai, stiprinot uzņēmējdarbības aktivitāti un nodarbinātību pašvaldībā. Aicinām jūs izvēlēties kādu no soļiem plašajā ceļa kartē, lai atzīmētu Mazā biznesa dienu!

 

Pasākumu kalendārs

Ar kādām sajūtām sagaidāt Latvijas simtgadi?

Rezultāti