Bunkā aizvada 5. Lejaskurzemes zaļumballi

Jūlija pēdējā piektdienā pie Bunkas Kultūras nama norisinājās zaļumballe par godu Latvijas simtgadei, aicinot kopā dažāda vecuma ballēties gribētājus no bijušā Liepājas rajona teritorijas, kā arī no Liepājas un Saldus novada pašvaldībām.

Pārsvarā dalībnieki bija seniori, jo zaļumballe sākotnēji tikusi organizēta tieši šai auditorijai, kas pierādījusi, ka tā ir atsaucīgākā sabiedrības daļa. Vistālākais viesis zaļumballē bija no Austrālijas, kurš dzimtajā Latvijā pavada vasaras.

Iepriekš zaļumballe notika Bunkas pagasta “Ģildēnu” mājās, kur saimnieko Ivars un Edīte Vītoli. Šogad viņi zaļumballē bija goda viesu statusā. Liels paldies par sadarbību viņiem un tradīcijas uzsākšanu!

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 200 apmeklētāju, kuri dejoja, risināja omulīgas sarunas un cits citu pacienāja ar saviem sarūpētiem gardumiem un patīkamām emocijām līdz nākamajam tikpat sirsnības pielietam pasākumam.
Pasākumu atbalstīja Priekules novada pašvaldība un Bunkas pagasta pārvalde.

Vairāk foto galerijā.

Malda Andersone