Ceļā uz Gramzdas mežaparku

Tuvojoties Latvijas simtgadei, katrs ir aicināts nozīmīgo notikumu sagaidīt ar kādu labu darbu savā sētā, pagastā un novadā. Gramzdas pagastā šis labais darbs ir Mežaparka izveide, kuru paredzēts izveidot pie Gramzdas pamatskolas stadiona, pieguļošajā Latvijas valsts meža teritorijā, kura apsaimniekošana ir nodota Priekules novada pašvaldībai uz septiņiem gadiem ar mērķi izveidot aktīvo atpūtas vietu Gramzdas pagastā.

Lai šo ieceri īstenotu, nepieciešami līdzekļi un iedzīvotāju līdzdarbība. Līdzekļus paredzēts piesaistīt no Eiropas Savienības ar Priekules novada pašvaldības līdzfinansējumu. Bet ar šiem līdzekļiem vien ieceri nespēsim realizēt, tāpēc aicinām ik vienu piedalīties šā labā darba tapšanā.

Pirmo soli Mežaparka izveides procesā spersim 23.aprīlī, Lielās Talkas dienā, kad strādāsim pie taku veidošanas.

Dienas gaitā:

Pulksten 9 - pulcēšanās Gramzdas Tautas namā, kur mākslinieks Ģirts Burvis pastāstīs un parādīs savu ieceri Mežaparkam. Dosimies talkot mežā pie pamatskolas stadiona. Līdzi ņemt darba cimdus.

Pulksten 13 - kopīga zupa.

Pulksten 14 – Gramzdas Tautas namā bērnu multfilma „Sniega kaujas”. Ieeja 1 eiro.

Pulksten 15.30 - iespēja noskatīties jauno latviešu spēlfilmu „Es esmu šeit”, režisors Renārs Vimba. Ieeja 2 eiro.