Aktualitātes
Darba gadatirgus Liepājā

2018.gada 20.martā Liepājā Latviešu biedrības namā no plkst.10 līdz 15 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus "Darbs un karjera 2018".

Pasākumā piedalīsies darba devēji, mācību un izglītības iestādes, valsts institūcijas, Latvijas un citu Eiropas valstu nodarbinātības eksperti un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, mācību un izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā. Gadatirgus laikā arī norisināsies profesiju un tehnoloģiju demonstrējumi.

Darba devēji informēs par saviem uzņēmumiem, brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas un atlasīs piemērotākos iespējamos darbiniekus. Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi, kā AS "UPB", SIA "LAUMA FABRICS", SIA "Jensen Metal", SIA Heisterkamp Transport Latvija, BPO Services, Maxima Latvija u.c. Tāpat Nacionālo bruņoto spēku stendā būs iespējams uzzināt par militārās karjeras iespējām un piedāvājumiem.

Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz darba gadatirgu ņemt līdzi savu CV.

 

Darba gadatirgū "Darbs un karjera 2018" darbosies NVA stends, kura apmeklētāji varēs iepazīties ar aktuālajām vakancēm, saņemt speciālistu informāciju un konsultācijas par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos.

 

Šogad darba gadatirgū tiks pārstāvētas arī mācību un izglītības iestādes, tāpēc apmeklēt pasākumu īpaši tiek aicināti jaunieši un arī viņu vecāki, lai iepazītos ar kursu un studiju piedāvājumiem un topošo speciālistu pieprasījumu darba tirgū.

 

Savukārt pie ārvalstu - Čehijas, Igaunijas, Itālijas, Nīderlandes, Slovākijas, Vācijas un Zviedrijas Nodarbinātības dienesta EURES tīkla pārstāvjiem būs iespējams uzzināt informāciju par pašreizējo darba tirgus situāciju, nodarbinātības un studiju iespējām, darba tiesībām šajās valstīs.

Pasākumu kalendārs

Kur visbiežāk uzzināt par aktualitātēm Priekules novadā?

Rezultāti