Virgas pagastā darbā aicina apzinīgu un radošu kultūras un atpūtas pasākumu organizatoru

Galvenie pienākumi:

Plānot, organizēt un vadīt dažādus kultūras un atpūtas pasākumus pagastā. Sagatavot pasākumu scenārijus, izgatavot afišas un ielūgumus. Prast noformēt telpas  atbilstoši pasākuma  tēmai. Koordinēt pagastā esošo interešu pulciņu rīkotos pasākumus. Atspoguļot pagasta kultūras dzīvi preses izdevumos un pašvaldības mājaslapā internetā. Sastādīt  pasākumu finanšu tāmes.

Prasības:

Atbildības sajūta, precizitāte, apzinīga un radoša attieksme pret darbu. Ļoti labas komunikācijas spējas.  Spēja organizēt savu darbu patstāvīgi un komandā. Vismaz vidējā izglītība. Iemaņas darbā ar datoru.

Iesniedzamie dokumenti:

1. Darba gaitu apraksts (CV).
  2. Izglītības dokumentu kopijas.

Dokumenti iesniedzami  Priekules novada pašvaldībā, Saules ielā 1, Priekulē līdz 2013.gada 30.septembrim plkst.16.00.