Dārgie skolēni, vecāki, skolotāji un izglītības iestāžu darbinieki!

Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena, tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās. Zināšanas ir bagātība, tā ir atslēga arvien jaunām durvīm. Visiem skolēniem novēlam, lai zināšanu apgūšanas prieks jūs pavada visu jauno mācību gadu! Vecākiem novēlam neizsīkstošu spēku un pacietību! Skolotājiem un izglītības iestāžu darbiniekiem novēlam gūt gandarījumu no paveiktā darba!

Zinību dienas svētku sakarā vēlreiz vēlamies sveikt Priekules vidusskolnieci Kristu Mehaņikovu ar lieliskiem panākumiem ģeogrāfijas olimpiādē gan Latvijas, gan Baltijas, gan pasaules līmenī. Tikpat ļoti lepojamies ar Priekules vidusskolas ģeogrāfijas skolotāju Sandru Grosbergu, kura ir devusi Kristai stabilus zināšanu pamatus un atbalstījusi viņu ceļā uz šiem panākumiem.

Priekules novada pašvaldības dome 29. augsutā pieņēma lēmumu apbalvot Priekules vidusskolas skolnieci Kristu Mehaņikovu par augstiem sasniegumiem 6. Baltijas reģiona ģeogrāfijas olimpiādē un 16. Starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiāde iGeo 2019 un ģeogrāfijas skolotāju Sandru Grosbergu par Kristas sagatavošanu augstiem sasniegumiem ģeogrāfijas olimpiādēs ar naudas balvu.

Priekules novada pašvaldība