Aktualitātes
Domē mainās deputātu sastāvs

29. jūnijā Priekules novada pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums par deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa Artai Braunai (Latvijas Zemnieku savienība/partija “Vienotība”) un Ilzei Lācītei (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

21. jūnijā saņemts A. Braunas iesniegums, kurā viņa informē par deputāta pilnvaru pārtraukšanu, jo ieņem valdes locekļa amatu pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Priekules nami”, kā arī lūdz izslēgt no darbošanās Lauksaimniecības zemes darījumu izvērtēšanas komisijā. 


22. jūnijā saņemts I. Lācītes iesniegums, kurā viņa informē, ka noliek deputāta pilnvaras, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 38. pantu. Tā kā I. Lācīte ir nekustamo īpašumu speciāliste Bunkas un Priekules pagastā, deputātes statusā viņai vajadzētu balsot par pašas gatavotiem lēmumprojektiem.


Priekules novada domes deputāti nobalsoja par A. Braunas un I. Lācītes deputātu pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa, kam abos gadījumos pamatā ir likuma “Par pašvaldībām” noteiktie amatu savienošanas aizliegumi.


Saskaņā ar pašvaldību vēlēšanu rezultātiem A. Braunas vietā stāsies Vizma Garkalne (LZS/ “Vienotība”) – Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāja un lauksaimniecības konsultante. Savukārt I. Lācītes vietu no nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”–“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK ieņems Priekules Mūzikas un mākslas skolas direktore Inita Rubeze.  

Pasākumu kalendārs

Kuras darba formas ir efektīvākās projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”?

Rezultāti