Aktualitātes

Ielu tirdzniecības laukumu Priekulē atklās ar Zāļu dienas tirgu

Priekulē 17. jūnijā, sagaidot vasaras saulgriežus, pirmo reizi pārdevēji un pircēji aicināti uz Zāļu dienas tirgu, kas norisināsies vienlaikus ar jaunizveidotā ielu tirdzniecības laukuma atklāšanu Aizputes ielā 18 (līdzās veikalam “Top!”).

Laukuma atklāšana plānota pulksten 10. Par jautru omu svētku gaisotnē gādās “Suitu sievas”. Cirka studija “Beztemata” no Liepājas līdz pusdienlaikam aicinās uz radošajām darbnīcām, kā arī piedāvās citus pārsteigumus.

No pulksten 8 tirgotāji varēs ieņemt labākās vietas placī. Zāļu dienas tirgus darbosies, kamēr vien pircējiem turēsies kāds cents makā un pārdevējiem nepietrūks preču. Tirgotājiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Pārdot gribētāji aicināti pieteikties līdz 9. jūnijam ieskaitot, aizpildot anketu, kas pieejama šeit: https://goo.gl/forms/RQuK7fmIKJ7GHtLF2

 

UZZIŅAI

⁎ Ielu tirdzniecības laukuma būvniecības kopējās izmaksas pēc iepirkuma veikšanas ir 103 tūkstoši 75 eiro.
⁎ No kopējām izmaksām 45 tūkstošus eiro sedz projektam piešķirtais finansējums biedrības “Liepājas rajona partnerība” administrētajā LEADER programmā.

 

Topošā ielu tirdzniecības laukuma vizualizācija. 

Atpakaļ