Izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos

Priekules novada vēlēšanu komisija saskaņā ar likumu „ Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņa komisiju likums” un Centrālās vēlēšanu komisijas Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju, izsludina vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidātu pieteikšanos darbam komisijā 13. Saeimas vēlēšanām 2018. gada 6. oktobrī.

Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikums iesniedzams personīgi no 2018. gada 6. augusta līdz 2018. gada 20. augustam Priekules novada vēlēšanu komisijai – Priekules novada pašvaldībā, Saules ielā 1, Priekulē, tālrunis 26423443, katru darba dienu no plkst. 13.00 līdz 16.00

Vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšana izsludināta sekojošos vēlēšanu iecirkņos:

Iecirkņa numurs

Iecirkņa nosaukums

Iecirkņa adrese

Iecirkņa komisiju locekļu skaits

578.

Priekules kultūras nams

Peldu iela 1, Priekule, Priekules novads

581.

Bunkas kultūras nams

„Bunkas kultūras nams”, Bunka, Bunkas pag., Priekules nov.

587.

Gramzdas tautas nams

Skolas iela 5, Gramzda, Gramzdas pag., Priekules novads

589.

Kalētu pagasta pārvalde

Liepu aleja 6, Kalēti, Kalētu pag., Priekules novads

602.

Virgas pagasta pārvalde

„Pagastmāja”, Paplaka, Virgas pag., Priekules novads

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus kandidātus vēlēšanu iecirkņa komisijā ir:

1.reģistrētām politiskām partijām vai reģistrētu politisko partiju apvienībām;

2.ne mazāk kā desmit vēlētājiem (turpmāk-vēlētāju grupa);

3.attiecīgā novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Katra politiskā partija vai politisko partiju apvienība, vēlētāju grupa vai attiecīgās vēlēšanu komisijas loceklis katrā iecirknī drīkst izvirzīt un pieteikt ne vairāk kā piecus kandidātus.

Par vēlēšanu iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

1.kurš prot latviešu valodu;

2.kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;

3.kurš vēlēšanās nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai;

4.kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas, attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts;

5.kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

P.S. Komisijas loceklim nepieciešamas prasmes darbā ar datoru, jo jāstrādā ar vēlēšanu programmu.

Pieteikumā norāda ziņas par komisijas locekļa kandidātu, ieskaitot vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, ziņas par piedalīšanos vēlēšanu gatavošanā un rīkošanā agrāk. Kopā ar pieteikumu kandidāts paraksta apliecinājumu, ka piekrīt savas personas datu apstrādei, kā arī apņemas pildīt savus pienākumus, ievērojot likumus, Centrālās vēlēšanu komisijas instrukcijas, lēmumus un rīkojumus, kā arī ievērot Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības.

Pieteikums iesniedzams  PERSONĪGI  Priekules novada vēlēšanu komisijā.

Pieteikuma veidlapa atrodama CVK mājas lapā: www.cvk.lv   Veidlapu ieteicams aizpildīt datorrakstā.

Priekules novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Iveta Juškeviča

Augusts, 2018
POTCPkSSv
2021222425

Kā jūtaties karstajā laikā šovasar?