Izvērtē, kas kļūs par 2017.gada “Goda priekulnieku”

Februārī Priekules pilsēta svinēs 89.dzimšanas dienu. Svētki Priekules Kultūras namā plānoti 11.februārī. Ik gadu pilsētas svētkos pašvaldības pārstāvji sveic iedzīvotāju nominētos “Goda priekulniekus”.

Padomāsim par cilvēkiem, kuri ar savu dzīvi un darbu ir pelnījuši saņemt pagodinājumu tikt nominēti šim apbalvojumam.

Priekules novada pašvaldības noteikumi paredz, ka apbalvojumu „Goda priekulnieks” piešķir par sevišķiem nopelniem Priekules pilsētas labā, kas var izpausties valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā.

Lai izvirzītu savu kandidātu, jāaizpilda pieteikums. To var darīt brīvi apvienojušies piecu cilvēku grupa, kam ir vienots kandidāts. Pēc anketu saņemšanas, tās tiks apkopotas un izskatītas Izglītības, Kultūras un Sporta komitejā, kura lems par apbalvojuma “Goda priekulnieks” piešķiršanu.

Anketas pieejamas www.priekulesnovads.lv vai pašvaldības sekretariātā un no 2.janvāra arī pilsētas veikalos un iestādēs. Aizpildītas anketas līdz 2017.gada 12.janvārim var iemest anketu kastītēs Priekules veikalos, iesniegt personīgi novada pašvaldības sekretariātā vai iesūtīt elektroniski - dome@priekulesnovads.lv.

Pieteikuma anketa>>>

Līga Svara