Aktualitātes

Jaunā pašdarbnieku sezona Priekulē

Pavisam nemanāmi ir pagājusi vasara un Priekules pilsētas kultūras nams uzsāk jauno pašdarbības sezonu. Mēs sakām lielu paldies ikvienam pašdarbniekam, kurš nesavtīgi ziedojis savu brīvo laiku, lai apmeklētu mēģinājumus un ar  iemācīto priecētu skatītājus  daudzveidīgos pasākumos pilsētā, novadā, Latvijā un ārpus tās robežām. Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu sasniegumiem repertuāra apguves skatēs un  priecājamies, ka arī mūsu pašdarbnieki ar savu dalību veicina nemateriālā  kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanu un saglabāšanu. Un nekas jau nesanāk bez smaga darba, tāpēc aicinām bijušos, esošos un jaunus dalībniekus uz mūsu pašdarbības kolektīviem.


Jaunās sezonas pirmā tikšanās:

10. septembrī plkst. 19.00 mazajā zālē -  Sieviešu koris ''Priekule'' , diriģente Gunta Vite. Neturi dziesmu zem pūra, nāc un dziedi kopā! 

24. septembrī plkst. 17.00 mazā zālē - senioru ansamblis ''Zilais lakatiņš'' , vadītāja Skaidra Klasiņa aicina piebiedroties jaunus dziedātājus

25. septembrī plkst.17.00 lielajā zālē - Eiropas senioru deju kopa ''Valceris'' , vadītāja Inguna Zēģelniece. Vadītāja aicina  kolektīvam piebiedroties jaunus un arī gados jaunus dalībniekus. 

27. septembrī plkst. 18.00 Priekules mūzikas un mākslas skolā - radošā apvienība ''Saspraude'', vadītājas Kristīne Cukura, Zenta svara, Daiga Tiļļa gaida ikvienu interesentu, kam ir vēlme darboties radoši dažādās mākslas tehnikās.


30.  septembrī plkst. 18.00 lielajā zālē - deju studija ''Ķiņķēziņi'' uz pirmo tikšanos aicina jaunos dalībniekus, vadītājas Liena Braže, Rigonda Džeriņa, Jana Fromane

30. septembrī plkst. 18.00 mazajā zālē - darbu atsāk popgrupa ''Pipari'', vadītāja Inta Gruntmane

6. oktobrī plkst. 17.00 lielajā zālē - VPDK ''Duvzare'', vadītāja Inga Leive Levite. Kolektīvs aicina pievienoties jaunus, enerģiskus dejotājus, jo īpaši, ja esat jau pāris un labprāt uzdejotu vienā ritmā.

8. oktobrī plkst. 19.00 lielajā zālē - Priekules amatierteātris, režisors Varis Siliņš. Ja tev patīk teātris un ir vēlme pašam to izspēlēt, tad nāc un pievienojies teātra kolektīvam! 

 

Uz tikšanos!

Priekules Kultūras nama Mākslinieciskās daļas vadītāja Liena Braže

Atpakaļ