Aktualitātes
Izsludināts konkurss sociālās jomas projektu īstenošanai

Pamatojoties uz AS „Latvenergo” un Ziedot.lv noslēgto Dāvinājuma līgumu, Ziedot.lv jau otro gadu izsludina "AS “Latvenergo” atbalsts sociālās palīdzības veicināšanas” projektu konkursu Latvijas biedrībām un nodibinājumiem sociālās jomas projektu īstenošanai.

Projektu konkursā „AS „Latvenergo” atbalsts sociālās palīdzības veicināšanai” pieejami 75 000 EUR šādās prioritārajās jomās:

·         Atbalsts bērniem un pieaugušām personām ar īpašām vajadzībām;

·         Palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām.

 

Projektu pieteikumus var iesniegt no 2019. gada 1.februāra līdz 1.martam. Konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums atrodami nodibinājuma Ziedot.lv interneta vietnē nvo.ziedot.lv

 

 

Informatīvais seminārs
2019. gada 14.februārī plkst. 11.00 notiks informatīvs seminārs biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem par projekta pieteikumu sagatavošanu. Seminārs notiks Rīgā AS “Latvenergo” telpās (P.Brieža ielā 12). Līdz 12.februārim iespējams pietiekties dalībai seminārā un caurlaides saņemšanai, aizpildot formu, kas atrodama: Šeit

 

Pasākumu kalendārs