Krote piedzīvojusi „Mazās gaismas pils” atklāšanu!

Ar kuplu sveicēju pulku un daudz laba vēlējumiem trešdien, 11. novembrī, kas ir Lāčplēša diena, tika atklāta jaunuzceltā Krotes bibliotēka.

Jaunā bibliotēka iekārtota tā, lai tajā būtu ērti iekļūt ikvienam apmeklētājam, arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas nebija iespējams vecajā bibliotēkas ēkā.

Kopējās projekta izmaksas bija aptuveni 130000Ls, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējums bija 104532Ls, pašvaldības līdzfinansējums 25468Ls. Būvprojekta tehnisko izstrādi veica A/S „Būvmeistars”. Projektu iesniegšanai Lauku atbalsta dienestā sagatavoja un tā veiksmīgu realizāciju uzraudzīja  Bunkas pagasta pārvaldes projektu koordinatore Daina Fomina. Būvdarbus veica SIA „Būve”.

Kā pastāstīja bibliotēkas vadītāja Lita Vēkause, skaistajā ēkā notiks daudz un dažādas aktivitātes un jau tagad bibliotēka tiek dēvēta par „mazo gaismas pili”.

(Vairāk par šo pasākumu lasiet laikrakstā „Priekules novada ziņas”).

Saite uz galeriju