Kur pilsētā novietosim Ikara skulptūru?

12.Ikara svētku laikā mākslinieks Ģirts Burvis piedāvāja interesantus risinājumus iespējamajai Ikara skulptūrai Priekulē. Svētku apmeklētājiem bija iespēja izteikt savu viedokli par interesantāko skulptūru un teju vienoti izvēlējās variantu, kurā  teiksmainais varonis Ikars redzams lidojošs, vienmēr mainīgs un kustībā esošs.

Konceptuāli ideju par Ikara tēla uzstādīšanu Priekulē atbalstīja arī deputāti. Mākslinieks Ģ.Burvis saskata skulptūras atrašanās vietu Kultūras nama dīķmalā pie Aizputes ielas. Tādējādi skulptūra vienmēr būtu gan priekulnieku, gan ceļotāju uzmanības centrā.

Kultūras, izglītības un sporta komitejas deputātiem domas sakrīt ar tēlnieka viedokli. Bet mums ir svarīgi uzzināt arī novada iedzīvotāju viedokli - kur Ikara skulptūrai būtu vislabākā atrašanās vieta?

Jūsu atbildes gaidīsim e-pastā: dome@priekulesnovads.lv vai personīgi pašvaldībā, Saules ielā 1 pie sekretāres.

Priekules novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītājs Gundars Venens