Aktualitātes
Laulāto pāru vakars

Mīlestība ir darbības vārds

Sajust, paļauties, lolot

Izdarīt visu, kas jāizdara

It neko neapsolot

Palikt un nesagrūt zemestrīcē

Zinot, ka sūrstēs un sāpēs

Mīlestība ir darbības vārds

Dzīvot un zināt kāpēc

                             (G. Račs)

 

Kad zemi klāj ābolu sega un kļavas sāk rotāties krāsainā rudens mētelī, latvietis taisa kāzas! Un kad tad, ja ne tagad? Kad apcirkņi pilni, pagrabos gozējas šī gada raža, ir pats īstākais laiks mīt gredzenus un sētā vest līgaviņu.

Mēs, protams, arī nestāvēsim maliņā un nenoskatīsimies, kā citi to dara. Mēs svinēsim savu mīlestību! Lai cik sena vai jauna tā nebūtu – jau piecdesmit gadus lolota un sargāta vai nupat dzimusi.

21. septembra vakarā Priekules kultūras namā gaidīsim visus Priekules novada laulātos pārus, kas vēlas būt kopā mīlestības un ģimenes svētkos “Ja es būtu pulkstenis, tu būtu mans laiks”.Īpaši gaidīsim tos pārus, kam šogad par laulībā nodzīvoto gadu skaitu vēstīs apaļš cipars.

Ar īpašu svētku programmu mūs iepriecinās Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens. Un, protams, kur tad svinības bez kāzu muzikantiem! Par pirmo valsi un lustīgiem dančiem visas nakts garumā rūpēsies grupa “Temperaments”.

Aicinām visus, kas vēlas būt kopā šajā vakarā, pieteikties Priekules kultūras namā vai pa tālruni 26260526, 29163439 līdz 17. septembrim. Dalības maksa 10 eiro no pāra (cenā iekļauts “groziņš”).

         

Priekules kultūras nama direktore

Rigonda Džeriņa

Pasākumu kalendārs
Augusts, 2018
POTCPkSSv
2
12
131415171819
2021222425
272829

Kā jūtaties karstajā laikā šovasar?

Rezultāti