Aktualitātes
Lielā talka Priekules novadā

28. aprīlī Priekules novadā tāpat kā visā Latvijā risinājās Lielā talka. Īpaša šī gada talkas diena izvērtās Priekulē, kur slimnīcas teritorijas labiekārtošanā iesaistījās ne vien paši pilsētnieki, bet arī ap 60 Latvijas armijas un sabiedroto karavīru.


NATO paplašinātas klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri, kas kopš pagājušā gada jūnija rotācijas kārtībā pilda dienesta pienākumus Latvijā un ir integrēti Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes sastāvā, strādāja ar lielu atdevi, paveica daudz smagu darbu, kas pašu cilvēkiem diez vai būtu pa spēkam, gandarīta Priekules novada pašvaldības vadītāja Vija Jablonska.

 

Priekulē plecu pie pleca ar latviešiem strādāja karavīri no Itālijas, Kanādas, Slovēnijas un Spānijas. Interesentiem bija iespēja arī apskatīt militārās tehnikas vienības. 

 

Fotogaleriju no talkas Priekulē var apskatīt šeit! Pasākumu kalendārs