Noderīgi ieteikumi sniegotās sezonas sākumam

Katru gadu mēs mēdzam dzirdēt, ka “ziema ir atnākusi negaidot”, līdz ar to daudzus sagatavošanās darbus cilvēki veic steigā. SIA “Pilsētvides serviss”, kas saviem klientiem arī Priekules novadā sniedz profesionālus un kvalitatīvus atkritumu apkalpošanas pakalpojumus, vēlas atgādināt pāris svarīgus darbus, kas veicami, lai sniegotais gadalaiks ir patīkams, bez liekām rūpēm.

Izvēlies dabai draudzīgus materiālus un esi draudzīgs pret apkārtējo vidi

Tuvojoties svētku laikam, kad visi svinēsim Ziemassvētkus un citus svētkus, atceries par dabai draudzīgu materiālu izmantošanu un atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Piemēram, dāvanu saiņošanai izmanto un telpas dekorē ar otrreizēji pārstrādātu papīru, rotājumiem; iepērkoties ņem līdzi auduma iepirkuma maisiņus. Ja dosies pie dabas baudīt sniegoto laiku, nepiemēslo to - izmanto daudzās atkritumu tvertnes. SIA “Pilsētvides serviss” interneta vietnē www.pilsetvide.lv atradīsiet gan informāciju par atkritumu tvertnēm jūsu tuvumā, gan citu būtisku informāciju par atkritumu šķirošanu, pasākumiem vides aizsardzībai.

Atkritumu tvertnes izvest tuvāk galvenajam ceļam

“Pilsētvides serviss” ir moderns un dinamisks uzņēmums, ļoti spēcīgs pakalpojumu sniedzējs reģionos, kas vairāk nekā 20 gadus nodrošina iedzīvotāju, ražošanas uzņēmumu, pašvaldību, kā arī izglītības un veselības aprūpes iestāžu sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu. Mūsu darbinieki savu darbu veic ar augstu atbildības sajūtu, tomēr bieži vien ir nepieciešama arī pretimnākšana no klientu puses. Ziemīgos laika apstākļos vairums ceļu var tikt aizputināti, kas apgrūtina lielgabarītu automašīnu nokļūšanu līdz klientu sētas durvīm. Līdz ar to aicinām klientus būt saprotošiem un iespēju robežās savas atkritumu tvertnes izvilkt tuvāk piebraucamajam ceļam.

Kamīnos un krāsnīs nededzināt atkritumus

Sākoties apkures sezonai, ir jābūt vērīgiem, ko izmantot kā kurināmo. Nekādā gadījumā nedrīkst izmantot plastmasas pudeles un citus atkritumus, jo tie var veicināt skursteņa aizsērēšanu. Tas, savukārt, var novest pie apkures sistēmas aizdegšanās. Aicinām tādus atkritumus kā plastmasas pudeles, tetrapakas, plastmasas iepirkuma maisiņus, plēves un citus mest tam paredzētos atkritumu konteineros. Pirms izmešanas plastmasas pudeles noteikti ir jāsaplacina, lai tās aizņem iespējami maz vietas, un lai atkritumu tverte neaizpildās tik ātri. Bez tam - plastmasas degšanas procesā izdalās indīgas vielas - dioksīni, kas ilgtermiņā var izraisīt veselības problēmas.

SIA Pilsētvides serviss kontaktu centra speciāliste Gunta Dručka