Aktualitātes

Par izmaiņām ģimenes ārstu darbā ar 01.07.2019.g.

 

Sakarā ar ģimenes ārstu M.Asriances un M.Retējumas aiziešanu pensijā, ar 01.07.2019.g. Priekules novada iedzīvotājiem būs izmaiņas  primārās veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanā. Tie pacienti, kuri bija pierakstīti pie augstāk minētiem ģimenes ārstiem un ir deklarēti Priekules novadā, automātiski tiks pieraskstīti pie ģimenes ārstes Daigas Leimanes. Tiem pacientiem, kuri nav deklarēti Priekules novadā, būs jāmeklē ģimenes ārstu pēc savas deklarētās dzīves vietas.

Papildus ģimenes ārstes  D.Leimanes prakses vietai, ar 01.07.2019.g. bijušās ģimenes ārstes M.Asriances prakses vietā būs atvērts feldšerpunkts, kur strādās sertificēts ārsta palīgs Vija Zīverte. Dr D.Leimanes ārstu praksē turpinās strādāt bērnu medmāsa Sanita Jansone. Feldšerpunkts apkalpos Priekules novada iedzīvotājus divus gadus, kamēr rezidente, ģimenes ārste Jekaterina Bulavkina pabeigs rezidentūru, iegūs sertifikātu un pārņems praksi, noslēdzot līgumu ar Nacionālo veselības dienestu.  

SIA „Priekules slimnīca” valdes priekšsēdētāja T.Ešenvalde

Atpakaļ