Aktualitātes

Pasākumā "Rododendru krāšņums dziesmu priekam" piedalījās arī Priekules novada pārstāvji

 2019. gada 18. oktobrī, Rīgā, Kultūras un atpūtas parkā ''Mežaparks'' tapis iespaidīgs rododendru dārzs, skaists vides objekts, kas vēstīs par Latvijas pilsētām un novadiem. Iestādīti vairāk nekā 120 augi!

Pasākumā "Rododendru krāšņums dziesmu priekam" piedalījās arī Priekules novada pārstāvji. Novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vija Jablonska un novada pašvaldības izpilddirektors Andris Razma iestādīja rododendru ''Catawbiense Grandiflorum'' par godu Priekules novadam. Rododendri dobēs tika stādīti pa kultūrvēsturiskajiem novadiem – Kurzemi, Zemgali, Vidzemi, Latgali un Rīgu.

https://www.delfi.lv/majadarzs/darzi-latvija-un-pasaule/foto-mezaparka-tapis-iespaidigs-rododendru-darzs-iestaditi-vairak-neka-120-augi.d?id=51563613

      

Atpakaļ