Pašvaldība noslēgusi līgumu par klaiņojošu dzīvnieku uzturēšanu

Priekules novada pašvaldība noslēgusi sadarbības līgumu ar Liepājas Kinoloģiskā Biedrība ”Dzīvnieku aizsardzības grupa” par Priekules novada administratīvajā teritorijā izķerto klaiņojošo suņu un kaķu izvietošanā viņu uzturētajā dzīvnieku patversmē LKB ”Dzag” Liepājā.

Ja novada teritorijā konstatēti klaiņojoši vai bezsaimnieka dzīvnieki, par to iespējams ziņot pagastu pārvalžu vadītājiem Priekules pagastā un pilsētā- saimniecības daļas vadītājam, kuru kontaktinformācija pieejama Priekules novada mājas lapā www.priekulesnovads.lv. Atbildīgie lems par tālāko darbību nepieciešamību.

Liepājas Kinoloģiskā Biedrība ”Dzīvnieku aizsardzības grupa” nodrošinās klaiņojošo un bezsaimnieka dzīvnieku - suņu un kaķu - uzņemšanu un uzturēšanu patversmē. Biedrība veiks patversmē ievietoto dzīvnieku kopšanu un veterināro aprūpi;

ja nepieciešams, eitanāziju un līķu iznīcināšanu. Tomēr biedrība neveiks dzīvnieku nogādāšanu uz patversmi.

Biedrības pārstāvji patversmē dzīvniekus pieņems tikai tajos gadījumos, ja par šādu nepieciešamību pašvaldības pārstāvis ir informējis patversmes darbiniekus.

Ja dzīvnieku patversmē nogādā Priekules novada iedzīvotāji, pakalpojumu pēc biedrības pārstāvju aicinājuma apstiprina pašvaldības pārstāvis – telefoniski un parakstot aktu.

Gadījumā, ja patversmē ievietotajam dzīvniekam atrodas tā saimnieks, tad izņemot to no patversmes, dzīvnieka saimnieks apmaksā ar dzīvnieka uzturēšanu patversmē saistītos izdevumus un pašvaldība par šādu gadījumu pakalpojumu neapmaksā.

Biedrības pārstāvji nodrošina izvietoto dzīvnieku veterināro aprūpi un kopšanu, atbilstoši to labturības prasībām un Latvijā Republikā pastāvošajiem normatīvajiem aktiem.

Liepājas Kinoloģiskā Biedrība ”Dzīvnieku aizsardzības grupa” Liepājā, Ezermala ielā 11, dzīvniekus uzņem patversmē katru dienu no pulksten 10 līdz 17.

Izpilddirektors Andris Razma