Pašvaldība palielina vienreizējo pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu

Turpmāk Priekules novada pašvaldība vienreizējo pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu izmaksās 200 eiro apjomā līdzšinējo 142,29 eiro vietā, ja abi bērna vecāki pabalsta pieprasījuma brīdī būs deklarējuši dzīvesvietu Priekules novadā.

Pabalstu 100 eiro apjomā līdzšinējo 71,14 eiro vietā varēs saņemt, ja vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvieta pabalsta pieprasījuma brīdī būs reģistrēta Priekules novadā.

Tiesības saņemt pabalstu ir ģimenei par katru jaundzimušo bērnu, ja jaundzimušā bērna dzīvesvieta un vismaz viena no viņa vecākiem deklarētā dzīvesvieta pabalsta pieprasījuma brīdī ir reģistrēta Priekules novadā. To paredz grozījumi 2013. gada 31. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3 “Par vienreizēja pabalsta piešķiršanu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu”.

Šādu lēmumu Priekules novada pašvaldības domes deputāti pieņēmuši, lai atbalstītu ģimenes, uzsver domes priekšsēdētāja Vija Jablonska.