Priekules MTB velomaratons 2014

2014. gada 2.maijā (piektdien)

Jau ceturto gadu Priekules veloklubs kopā ar novada Tūrisma informācijas punktu, ar lielu Priekules novada pašvaldības atbalstu rīko aktīvās atpūtas forumu – ’’Priekules MTB velomaratonu 2014’’.

Iepriekšējos gados kopā esam pulcējuši un trases veica ap 80 sportistu, amatieru, interesentu un vēl ap 20 velotūristu no daudzām Latvijas vietām.

Šogad ciemos gaidām tikpat un rūpējamies par to, lai Maratona (45-60km) un Pusmaratona (25-35km) trases ietu pa jauniem ceļiem, kas nedaudz pārklāsies ar iepriekšējo gadu maršrutiem. Maratonā un Pusmaratonā aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji, jo velo profesionāļu piedalīšanās Priekules velomaratonā visus šos gadus ir bijis notikums, kas vairāk motivējis pievērsties riteņbraukšanai mūsu puses ļaudis. Protams, īpaši aicināti mūsu un kaimiņu novadu un pilsētu riteņbraucēji, kas gatavi parādīt savu meistarību ne tikai ātrā braukšanā, bet arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā.

Dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 9:00 pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles (Aizputes iela 1, Priekule)  un beigsies pulksten 11.45.

Starts ar nelielu iesildīšanos tiks dots pulksten 12:00.

Tiesnešu pakalpojumus un laika kontroli nodrošinās SIA ’’SPORTLAT’’. IK ’’Priekules velobanka’’ rūpēsies par tehnisko uzraudzību trasēs.

Velotūristiem izveidots pavisam jauns maršruts, kas vedīs pa tikko nojaukto, bijušo Priekules – Liepājas dzelzceļa līniju.Tam gatavojam izziņas materiālu par interesantākajiem dabas, vēstures, kultūras objektiem, ko skatīsim šajā ceļā. Velotūristu klasē (20-25km) brauksim savam priekam, bez laika kontroles un šogad to vadīs Priekules velokluba pārstāvji.

Īpaši piedāvājumi būs mazajiem velobraucējiem. Priekules MTB velomaratona laikā Mazā maratona trasītes būs arī mazākajiem. Proti, bērniem, kas vēlēsies piedalīties bērnu velobraucienā būs jāreģistrējas uz vietas sacensību dienā līdz pulksten 11.45. Bērniem būs četras vecuma grupas: 3 - 4 gadnieki, 5 - 6 gadnieki, 7 - 9 gadnieki un 10 - 12 gadnieku grupas, kam tiks veidoti atbilstoša garuma maršruti. Bērni startēs ap plkst. 12:30, turpat pie Sporta halles pēc tam , kad Maratona, Pusmaratona, Velotūristu klases būs devušās ceļā. Bērniem būs daudz pārsteigumu, ko sarūpējuši sacensību organizatori un sponsori.

No pulksten 14.00 līdz 15.30 sāksies maratona dalībnieku finišs, kad atpakaļ sagaidīsim visus maratona dalībniekus. Ap pulksten 16 notiks apbalvošana.

Par dalībnieku un visu pasākuma dalībnieku ēdināšanu, servisu rūpēsies kafejnīca ’’Ikars’’, kas aktīvi darbojas Sporta hallē.

Pasākumu organizatori - Priekules veloklubs ciešā sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību un novada Tūrisma informācijas centru (TIC).

Velo pasākumu atbalstīs un sponsorēs  - SIA ’’Sportlat’’, SIA ’’Priekules Bioenerģija’’, SIA ’’REVOR’’ – STIHL un VIKING, SIA ’’Inerto Materiālu serviss’’, SIA ’’Kings’’, SIA ’’Gaisma 2’’, SIA ’’LPB’’ Priekules maizes ceptuve un SIA ’’Priekules Zviedru vārti’’.

Galvenās balvas - VELOSIPĒDA īpašnieku noskaidrosim apbalvošanas ceremonijā pēc visu distanču veikšanas un tas tiks izlozēts no dalībnieku numuriem, tā kā ikvienam, kas piedalīsies, būs iespēja iegūt jaunu VELOSIPĒDU! Bez velosipēda tiks izlozētas arī sponsoru dāvātās noderīgās balvas velobraucējiem un velotūristiem!

Galvenais nosacījums ir ticība saviem spēkiem, labs garastāvoklis un vēlēšanās piedalīties maratonā, sev piemērojot noteikumos attiecīgajās Maratona, Pusmaratona un Velotūristu klasēs.

Dalības maksa:

• Dalībniekiem līdz 18 gadiem euro 4,-;
  • Pēc 18 gadiem euro 8,- (ja reģistrāciju veiksiet internetā!);
  • Sacensību dienā dalības maksa būs nedaudz lielāka!

Velotūristiem un bērniem dalība braucienā – ar lielu prieku un par brīvu!

Velomaratona maršruti>>>

Vislielākā uzmanība jāpievērš savai drošībai – neaizmirstiet līdzi paņemt velo aizsargķiveres, bez kurām nebūs iespējams piedalīties distancēs, kā arī tas ir un paliek obligāts nosacījums bērnu velobraucienos!

Tiksimies 2.maija rītā pie Sporta halles Priekulē, Priekules novadā!

Skatīt NOLIKUMU, reģistrēties un sekot jaunākai informācijai par Priekules MTB velomaratonu varat - www.sportlat.lv  www.priekulesnovads.lv un www.priekulesveloklubs.lv!

AFIŠA