Priekules novada augstākie apbalvojumi iedzīvotājiem

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadskārtas priekšvakarā ar Priekules novada pašvaldības domes lēmumu iedzīvotājiem piešķirti novada augstākie apbalvojumi.

Arnolds Pankoks

GODA NOVADNIEKS

Arnolds PANKOKS – meistars mūža garumā. Par nesavtīgu atbalstu novada iedzīvotājiem lauksaimniecības tehnikas detaļu izgatavošanā un remontēšanā.

GODA un GADA CILVĒKS VIRGAS PAGASTĀ

Aija VAINOVSKA
GODA cilvēks Virgas pagastā. Par ilgstošu un priekšzīmīgu darbu, par ieguldījumu skolas jaunatnes personības izaugsmē un sporta dzīves aktivizēšanā.

Ludmila POLE – GADA cilvēks Virgas pagastā. Par radošumu un aizrautīgu darbošanos mākslinieciskās pašdarbības jomā. Par līdzcilvēku iedvesmošanu aktīvā dzīves veidā.

GADA CILVĒKS PRIEKULES PAGASTĀ

Inese un Inārs JAUNZEMJI – par atbalstu grūtībās nonākušiem sabiedrības locekļiem, nesavtīgi dāvājot mājas siltumu, mīlestību un drošību.

GADA CILVĒKS BUNKAS PAGASTĀ

Ilze LĀCĪTE – par padomiem un konsultācijām pagasta iedzīvotājiem, gūstot sabiedrības uzticību un mīlestību.

GADA CILVĒKS GRAMZDAS PAGASTĀ

Mārīte GERTNERE – par gadu gaitā iegūto sabiedrības uzticību sociālajā jomā Gramzdas pagastā un sociālā dienesta izveidošanu Priekules novadā.

GODA CILVĒKS KALĒTU PAGASTĀ

Gunārs PŪCE – sporta dzīves pamatlicējs Kalētu pagastā, pensionēts sporta skolotājs Kalētu pamatskolā, par iniciatīvām bagātu ilgstošu pedagoģisko darbību.

Velta STRĒLE – par mūžu ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, par Kalētu pamatskolas vadīšanu 14 gadu garumā, atstājot atmiņas kā par stingru un prasmīgu pedagoģi.

GADA CILVĒKS PRIEKULES PILSĒTĀ

Inita RUBEZE – par radošumu un jaunu ideju īstenošanu, realizējot akustiskās koncertzāles projektu Priekules Mūzikas un mākslas skolā.

Inga MIKĀLE – par sirsnību un iejūtību, veicot mājas medicīnisko aprūpes darbu Priekules iedzīvotājiem.

GODA RAKSTS

Andrim RETĒJUMAM, amatierteātra aktierim 50 gadu garumā

Alfrēdam LEJAM, rakstniekam un publicistam

Jānim LAUVAM, selekcionāram, kartupeļu šķirnes 'Lauvas' radītājam