Aktualitātes
Priekules novads piedalās tūrisma izstādē „BALTTOUR 2017”

 Aicinām Priekules novada iedzīvotājus iepazīties ar aktuālajiem Latvijas pašvaldību tūrisma bukletiem ekspozīcijā Priekules bibliotēkā līdz šā gada 20. martam.

No 3.līdz 5.februārim Rīgā izstāžu kompleksā „Ķīpsala” notika ikgadējais tūrisma gadatirgus, kurā piedalījās arī Priekules novads. Interesenti tika iepazīstināti ar novada piedāvājumu tūrisma jomā, kā arī ar lielākajiem notikumiem šajā gadā. Lielu interesi pasākuma apmeklētājos raisīja šogad ieplānotie Ikara svētki, Priekules velomaratons un vasarā paredzētais fonda 1836 pārgājiens.

Šogad izstādē ļoti izteikti bija novērojama tendence pašvaldībām startēt kopīgos stendos. Ogres. Ikšķiles, Salaspils, Ķekavas Stopiņu un Baldones novadi bija vienojušies Daugavas lejteces tūrisma reģionā, savukārt daļa Vidzemes pašvaldību, kas atrodas Gaujas upes krastos, startēja zem kopēja zīmola "Enter Gauja". Tāpat viens kopējs stends bija Zemgales un Latgales pašvaldībām.

Piedalīties katru gadu Latvijas lielākajā tūrisma notikumā izstādē „Balttour” ir goda lieta katram tūrismā strādājošajam, jo visas novitātes mēs pirmo reizi pirms sezonas ieraugām tieši šeit. Lai mums izdodas jaunajā tūrisma sezonā piedāvāt jaunas lietas, jaunu informāciju un interesantus pasākumus!

Uldis Strēlis, novada tūrisma organizators

Pasākumu kalendārs