Aktualitātes
Priekules skolēnus iepazīstinās ar izglītības iespējām Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

 Lai skolēnus iepazīstinātu ar plašo izglītības piedāvājumu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV), laika posmā no 6.marta līdz 3.aprīlim skola tiks pārstāvēta Priekules kultūras nama izstādē “Impulsi materiālos”.

Izstādes laikā būs iespēja aplūkot dažādus LMMDV audzēkņu darbus. Tiks parādīti ādas izstrādājumu dizaina, keramikas izstrādājumu dizaina, koka izstrādājumu dizaina, metāla izstrādājumu dizaina un tekstila izstrādājumu dizaina nodaļu audzēkņu darbi, kuri sniegs ieskatu mācību procesā, sākot no zināšanu pamatu iegūšanas 1. kursā, beidzot ar pēdējo kursu darbiem un diplomdarbiem. Audzēkņu darbos būs redzamas dažādas veidošanas un apstrādes tehnikas un attiecīgo jomu ideju un tehniskās iespējas.

Savukārt, ceturtdien, 9.martā plkst. 13.00 Kultūras nama lielajā zālē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pārstāvji iepazīstinās ar skolas mācību programmām, iestājpārbaudījumiem un iespējām mācības turpināt Latvijā un ārpus tās. Viesošanās laikā paredzēts LMMDV mūzikas sadaļas audzēkņu muzikāls priekšnesums.

 Uz izstādi un sarunu ar LMMDV speciālistiem īpaši aicināti 8. un 9. klašu skolēni, kuriem šī būtu lieliska iespēja iepazīties mācību iespējām LMMDV. Pēc 3. aprīļa izstāde būs apskatāma Kuldīgā, tēlnieces Līvijas Rezevskas izstāžu zālē.

 

Papildus informācija:

LMMDV karjeras konsultants Nils Kuncītis

epasts: nils.kuncitis@lmmdv.edu.lv

Tālrunis: 29882813

 

Pasākumu kalendārs