Aktualitātes

PUSĶO UN IZDAIĻO APKĀRTNI

Covid 19 epidēmija ienesusi nebijušus neaprēķināmus pārbaudījumus cilvēcei visā pasaulē. Arī Latvijā. Vīrusa klātbūtne atgādina par sevi ik uz soli. Šaubas, bailes un neizpratne liek savu zīmogu it visam, ko darām. Bet minūtes un stundas turpina skaitīt mūsu dzīves laiku. Esam 2020. gada aprīlī un tuvojas Lieldienas. Masu pasākumi atcelti, baznīcas aizslēgtas. Bet kā teica Priekules kultūras nama direktore Rigonda Džeriņa - kas man var aizliegt ģimenes lokā domāt, darīt un svinēt. Bet tam vajadzīga anturāža, kā teiktu francūži. Un Priekules novada kultūras rūķi darbojas, lai ir sakopta un skaista vide. Pie kultūras iestādēm pavasara noskaņās top noformējumi un instalācijas. Kad sabiedrību skāris liegums pulcēties vienkopus, paliek vairāk laika, lai piedarbotos pie noformējumiem. Īpaši tik saulainās dienās, kādas atnākušas reizē ar Pūpolsvētdienu.

Priekules kultūras nama darbinieki – Rigonda Džeriņa, Liena Braže, Gunta Dzintare un Gunārs Tiesnesis pirmdienu pavadīja pie kultūras nama ieejas, kur top pašu izdomāts, izgatavots un uzstādīts OLU LIETUS. Savukārt Virgas pagasta kultūras darba organizatores Daira Šalma un Ieva Šteinberga ar košām krāsām pārvērta koka ripas vides objektā, kas darīs priecīgu kultūras iestādes apkārtni Lieldienu laikā. Arī citviet novadā – domā un dara.

 

 

Gundars Venens,

Kultūras nodaļas vadītājs

 

 

Priekules KN Lieldienu rotājumi 

 

Atpakaļ