Aktualitātes
Represēto piemiņas sarīkojumi Priekules novadā

 Dzestrie marta rīti un pelēkās dienas atkal un atkal liek domāt par to, kas notika 1949. gadā. Kāpēc vai ikkatrā latvju sētā iebrauca nelūgti viesi, lai nezināmās tālēs aizvestu nevainīgus cilvēkus. Aizritējuši jau gandrīz 70 gadi, bet… Piemiņas pasākumi Priekules novadā notiks arī šogad.

 

23. martā pl.14.00 Kalētu pagasta bibliotēkā – atceres diena LATVIEŠU DIENA SIBĪRIJĀ. Skolēnu tikšanās ar represiju upuriem no Kalētiem un Vaiņodes.

 

24. martā Gramzdas pagasta pārvaldnieks un kultūras darba organizatore apciemos cilvēkus, kas bijuši izsūtījumā, viņu mājvietās.

 

25. martā pl. 11.00 Bunkas pagasta Krotes Augšparkā pie represēto piemiņas akmens  ziedu nolikšana. Pl.12.00 Krotes bibliotēkā mākslas filmas “Melānijas hronika” seanss.

 

25. martā pl. 12.00 Priekules stacijā pie piemiņas akmens – ziedu nolikšana un aizvesto pieminēšana. Pēc tam Kultūras nama mazajā zālē Edgara PUJĀTA koncerts.

 

25. martā pl.13.00 pie Virgas piemiņas akmens aizlūgums ar mācītāju Inesi BUDŅIKU. Pl.14.00 Virgas tradīciju namā režisores Dzintras GEKAS  filma “Kur palika tēvi?”  (transportu  uz sarīkojumu pieteikt Elīnai pa tālruni 25618600).

 

Gundars Venens,

Priekules novada Kultūras nodaļas vadītājs

           

     

Pasākumu kalendārs