Aktualitātes
Skaistāko novada skatu fotokonkurss

Šogad, līdzīgi kā trīs iepriekšējos gadus, ikvienam ir iespēja piedalīties fotokonkursā “Priekules novada skaistie skati”. Labākie darbi tiks izmantoti 2018. gada kalendāra veidošanā.

Konkurss “Priekules novada skaistie skati” notiek jau ceturto reizi. Paldies visiem, kuri jau iepriekš dalījušies ar skaistiem, noskaņu pilniem, arī jautriem, atraktīviem un visādi citādi saistošiem fotomirkļiem! Aicinām arī šogad iepriecināt ar savu oriģinālo redzējumu caur fotoobjektīva aci! Tāpat mudinām sasparoties tos, kuri līdz šim nav uzdrošinājušies rādīt savus darbus plašākai publikai – varbūt tieši šoreiz? Kopīgiem spēkiem veidosim skaistu un oriģinālu nākamā gada kalendāru, kas dāvās prieku gan novada ļaudīm, gan būs unikāla dāvana ciemiņiem, parādot skaistāko un labāko no visiem novadiem – Priekules novadu.

Konkursa mērķis ir atklāt un atspoguļot Priekules novada krāšņumu visos gadalaikos. Fotogrāfijas labā izšķirtspējā (vismaz 2000×3000 pikseļi) iesūtīt e-pastā:
skaistieskati@priekulesnovads.lv laika posmā no 1. oktobra līdz 18. novembrim. Fotokonkursā var piedalīties jebkurš Priekules novada iedzīvotājs, iesūtot ne vairāk par sešām fotogrāfijām.

Konkursa nolikums pieejams šeit. 

Pasākumu kalendārs

Vai esat izlēmis, par ko balsot 13. Saeimas vēlēšanās?

Rezultāti