Virgas sporta zāles atklāšana

Ilgi lolotais sapnis piepildījies...

17. novembrī, dienu pirms valsts svētkiem, Virgā tika atklāta jaunā sporta zāle. Bija sapulcējies kupls skaits vietējo iedzīvotāju, kā arī lūgtie viesi, kuri vēlējās teikt labus vārdus un novēlējumus gan pārvaldes vadītājai Rutai Balodei, gan Virgas pamatskolas direktorei Aijai Vainovskai.

Kā pastāstīja Virgas pagasta pārvaldes vadītāja Ruta Balode, kopējie halles celtniecības izdevumi bijuši 90120 Ls, no kuriem 55% esot Lauku atbalsta dienesta finansējums. Projekts saņēma atbalstu LAD programmā ’’Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem”. Darbus bija paredzēts pabeigt 2009. gada 1. decembrī, Ruta Balode ir gandarīta, ka ir iekļāvušies termiņā un ēku var atklāt jau valsts svētku ietvaros.

Būvdarbus veica A/S „Būvmeistars”, tehnisko projektu izstrādāja SIA „ESTEES DIZAINA BIROJS”.

Par svētku muzikālo noformējumu bija parūpējušies Virgas pamatskolas skolēni, kuri skatītājus priecēja ga ar dziesmām, gan dejām.

Bildes no atklāšanas