Aktualitātes
Svinēs Ikara vārda dienu

Noslēdzies V vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Priekules Ikars” ar šī gada tēmu “Es – Ikars”. Konkurss tradicionāli tiek izsludināts agrā pavasarī ar mērķi iepazīstināt Latvijas bērnus un skolotājus ar Priekules pilsētas leģendu.

Konkursa izstādi atklāja neilgi pirms Ikara svētkiem augustā pašā pilsētas viducī Priekules kultūras namā. Priekules iedzīvotāji ar savu balsojumu varēja piedalīties skatītāju balvas izvirzīšanā. Laureātu apbalvošanas pasākums šogad tiks organizēts ļoti īpašā datumā – Ikara vārda dienā 1. novembrī.

Konkursam darbus varēja iesniegt 3 virzienos – zīmēšana, gleznošana un datorgrafika. Žūrijai nenācās viegli sagrupēt bērnu darbus un atlasīt pašus labākos četrās vecuma grupās. Bet nu konkurss ir noslēdzies un rezultāti apkopoti. Mums ir liels prieks par bērnu oriģinālajiem un radošajiem darbiem. (Žūrijas darbā piedalījās Zenta Svara, Kristīne Cukura, Daiga Tiļļa un Gundars Venens.)

Visi godalgotie audzēkņi un viņu vecāki, pedagogi tiek aicināti ierasties 1. novembrī uz apbalvošanas pasākumu, kas notiks Priekules kultūras namā. Tajā piedalīsies arī novadnieka Ermaņa Lieģenieka dzīvesbiedre, profesore Daina Lieģeniece un pasniegs īpašo goda rakstu “Mākslinieciskā darbība personības attīstībā”. Balvās tiks pasniegti diplomi un ļoti noderīgas lietas katram topošajam māksliniekam.

Pateicamies visiem 20 skolu audzēkņiem un pedagogiem, kuri mudināja bērnus radīt savus darbiņus un aicinām sekot līdz nākamā gada konkursam,  kura tēma vēl ir jānosapņo!

Kristīne Cukura

Konkursa rezultātus var apkatīt šeit! 

  

Pasākumu kalendārs

Vai esat izlēmis, par ko balsot 13. Saeimas vēlēšanās?

Rezultāti