Turpinās cīņa par valsts autoceļa remonta iespējām

Turpinot meklēt risinājumus valsts pārziņā esošā autoceļa “Ilmāja–Priekule–Lietuvas robeža (Plūdoņi)” kritiskā stāvokļa uzlabošanai, Priekules novada pašvaldība vērsās pie Ministru prezidenta Māra Kučinska, Satiksmes ministra Ulda Auguļa, VAS “Latvijas valsts ceļi” valdes, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētāja Vladimira Kononova un Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas, lai noteiktu ceļam “A” uzturēšanas klasi un veiktu nekavējošas darbības tā avārijas stāvokļa novēršanai.

Priekules novada pašvaldība saņēmusi atbildes vēstuli no valsts amatpersonām un valsts institūciju pārstāvjiem, kurā skaidrots – nav paredzētas būtiskas izmaiņas minētā valsts autoceļa uzturēšanas un rekonstrukcijas plānā.

Iepazīties ar atbildes vēstules tekstu iespējams šeit.