Aktualitātes
Uz Priekules novada pašvaldības autoceļiem uzstādītas ceļa zīmes ``MASAS IEROBEŽOJUMS``

Lai novērstu ceļu bojājumus, kas radušies vai varētu rasties klimatisko apstākļu dēļ (Ministru kabineta noteikumi Nr. 42 / 2.1) uz Priekules novada pašvaldības autoceļiem uzstādītas ceļa zīmes ''MASAS IEROBEŽOJUMS'' laika periodā no 1. oktobra līdz 1. maijam 2019. / 2020. g. sezonā. Uz šo brīdi zīmes ir izliktas Bunkas un Gramzdas pagastos. Ar 1. novembri aizlieguma ceļa zīmes stāsies spēkā Kalētu un Virgas pagastos. 

Autoceļu sarakstu skatīt šeit.

Atļauju par tiesībām izmantot pašvaldības autoceļu, kas aprīkots ar maksimālo transportlīdzekļu masu ierobežojošām ceļu zīmēm skatīt šeit.  
Vienošanās noteikumus par pašvaldības autoceļa izmantošanu skatīt šeit
Pasākumu kalendārs
Oktobris, 2019
POTCPkSSv
141720
21222627
2831