Uzmanību! Saudzē nodokļu maksātāju īpašumu!

Pirms dažiem mēnešiem Priekulē atklāts ielu tirdzniecības laukums. Diemžēl, pašvaldības darbiniekiem jau jāsāk novērst bojājumus objektā, kur ieguldīta arī nodokļu maksātāju nauda, jo pilngadīgi un nepilngadīgi iedzīvotāji izturas nevērīgi un pat sāk postīt to.

Ielu tirdzniecības laukums izveidots ar mērķi uzlabot Priekules novada ļaužu ikdienu. Ar nožēlu jāatzīst, ka atsevišķi cilvēki nenovērtē ieguldītos resursus. Tādēļ lūgums vaininiekiem apdomāt un pārvērtēt savu rīcību.

Publiski vēršamies pie sabiedriskā īpašuma postītājiem ar brīdinājumu pārvērtēt savu rīcību. Atgādinām, ka laukumā darbojas videonovērošana, tāpēc sabiedriskās kārtības noteikumu pārkāpējus nav grūti noteikt. Arī iedzīvotāji var ziņot pašvaldībai par konkrētiem pārkāpumiem un to veicējiem.

Ja brīdinājums nebūs gana efektīvs, tiks veiktas jau daudz konkrētākas darbības, vēršoties oficiālā formā individuāli pie katra pārkāpēja un viņa likumiskajiem pārstāvjiem ar prasību atbildēt par izdarīto.

Lūdzam izturēties saudzīgi pret mūsu visu kopējo īpašumu, ievērot sabiedriskās kārtības un pieklājības normas!

Kā veicināt pieteikšanos pašvaldības projektu konkursā?