UZŅĒMĒJI un IEDZĪVOTĀJI, pēdējā iespēja izteikt savus ierosinājumus pirms Priekules novada teritorijas plānojuma 2015.-2026.gadam grozījumu gala redakcijas apstiprināšanas!!!

Priekules novada teritorijas plānojuma 2015.-2026.gadam grozījumu 1.redakcijas publiskā apspriešana notiek laikā no 2020.gada 10.janvara līdz 10.februārim. Dokumenta sabiedriskās apspriešanas sanāksmes notiks:

2020.gada 30.janvārī:

·         16:00 Kalētu tautas nams, Liepu aleja 4, Kalēti, Kalētu pag., Priekules nov.;

·         18:00 Gramzdas tautas nams, Skolas iela 5, Gramzda, Gramzdas pag., Priekules nov.;

2020.gada 31.janvārī:

·         15:00 Virgas pagasta pārvalde, “Pagastmāja”, Paplaka, Virgas pag., Priekules nov.;

·         17:00 Bunkas kultūras nams, “Bunkas kultūras nams”, Bunkas pag., Priekules nov.;

·         19:00 Priekules kultūras nams, Peldu iela 1, Priekule, Priekules nov.

Novada teritorijas plānojums ir dokuments ar kuru tiek noteiktas teritorijas funkcionālās zonas un darbības, kas katrā zonā ir atļautas un kas nē. Piemēram, tas nosaka prasības transporta infrastruktūrai, prasības apbūvei (piemēram, cik augstu un kādu būvi drīkst būvēt konkrētajā vietā), prasības teritorijas labiekārtojumam un citas prasības.

UZŅĒMĒJ! IEDZĪVOTĀJ! TAVS VIEDOKLIS IR SVARĪGS!

Atrodiet laiku un iepazīstieties ar plānošanas dokumenta 1.redakciju šeit: http://www.priekulesnovads.lv/priekules-novada-teritorialais-planojums#menu-anchor

Atrodiet laiku un atnāciet uz publiskās apspriešanas sanāksmēm, jo:

·         Varēsiet uz vietas uzdot jautājumu par plānošanas dokumentā iestrādātajiem risinājumiem, tiekoties ar dokumenta izstrādātājiem SIA Baltkonsult;

·         Varēsiet uz vietas aizpildīt iesniegumu par saviem komentāriem un priekšlikumiem Priekules novada teritorijas plānojuma 2015.-2026.gadam grozījumu 1.redakcijai;

·         Varēsiet uz vietas aizpildīt iesniegumu par nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma paziņojuma saņemšanu elektroniski uz Jūsu e-pastu;

·         Varēsiet, izmantot iespēju, uzdot jautājumus pašvaldības vadībai un pārvalžu vadītājiem par 2020.gada budžetu un saimnieciskajiem darbiem.

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja

U. Ržepicka