Aktualitātes
Veicinās sadarbību ar Baltkrieviju

2018. gada 6. septembrī plānots organizēt “Latvijas novadu dienas Vitebskā”. Pasākuma tēma “Parādi Latviju, iepazīsti Baltkrieviju”. 

Ņemot vērā Vitebskas apgabala ģeogrāfisko novietojumu (tiešā robeža ar Latvijas Republiku), kā arī vēlmi veidot un attīstīt Vitebskas uzņēmēju sadarbības kontaktus ar Latvijas uzņēmējiem – plānots organizēt pasākumu “Latvijas novadu dienas Vitebskā”, kuru ietvaros tiktu organizētas sekojošas aktivitātes - uzņēmēju vizīte un uzņēmēju forums Vitebskas apgabalā, Latvijas kā tūrisma galamērķa popularizēšana (Tūrisma seminārs), kā arī pašvaldību vizīte. Kā papildus pasākums plānota arī Latvijas kultūras programma.

 

Vitebskas apgabals ir interesants ar to, ka robežojas ar Latvijas Republiku, iekļauj divus robežpārejas punktus, kā arī ir nozīmīgs sadarbības partneris dažādās jomās. Tieši ģeogrāfiskais tuvums rada pozitīvu iespēju sadarbības attīstībai un veicināšanai starp LV un BLR. Šobrīd Vitebskas apgabalā jau aktīvi sāk meklēt sadarbības iespējas daudzas ES dalībvalstis.

Vairāk informācijas par gaidāmajām “Latvijas novadu dienām Vitebskā” lasāma šeit! 

Anketa interešu noteikšanai sadarbībai ar Baltkrievijas uzņēmējiem pieejama šeit! 

Pasākumu kalendārs
Jūlijs, 2018
POTCPkSSv
10111215
161718192022
2324252629
3031

Kuras darba formas ir efektīvākās projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”?

Rezultāti