Kultūras notikumi

Aizvadīti pirmie Virgas pagasta svētki

 Saulainā 27.maija pēcpusdienā Virgas skolas parku piepildīja smiekli un čalas. Jautrā un nepiespiestā gaisotnē norisinājās Virgas pagasta svētki.

Pasākums bija labi apmeklēts, sākot no pagasta iedzīvotājiem, kuri vēl savas dienas vada māmiņu rokās, beidzot ar senioriem, kuri jautrās aktivitātes vēroja no malas. Mazākie virdzenieki bija sajūsmā par piepūšamajām atrakcijām, kurās varēja izlēkāties uz nebēdu, citi pelnīja balvas “gāžot podus”, iekustinot “veiksmes šūpoles”, pārbaudot savus spēkus pudeļu turēšanā uz tenisa raketēm un veicot citas aktivitātes.

Uz pasākumu bija ieradies arī dzeltenais Minions, kurš labprāt pozēja fotografēties gribētājiem. Kamēr jaunieši, kuriem patīk fiziskas aktivitātes, braukāja ar velosipēdiem, citi svētku dalībnieki izmantoja iespēju vizināties zirgu pajūgā.

Pasākuma izskaņā virdzenieki sagaidīja Dailes teātra aktierus Lauri Subatnieku un Gundaru Silaktiņu, kuri gan mazus, gan lielus svētku dalībniekus priecēja ar jautriem konkursiem un visiem labi zināmām un līdzi dziedamām dziesmām.

Pasākuma organizatore Maira Rune

FOTO

Atpakaļ