Kultūras notikumi

Amatierteātris Gramzdā nosvin pirmo piecgadi

2019. gada 16. februārī Gramzdas tautas namā tika atzīmēta “Gramzdas Nacionālā amatierteātra” pirmā lielākā jubileja – kopā darbojoties pagājuši jau pieci gadi.


 
Kolektīvs pēc jubilejas izrādes.     

 
Amatierteātra darbības pirmā piecgade tika svinēta ar M. Hornas izrādi “Brangais ķēriens” un filmu “Mums 5”. Kolektīvam šis skaitlis ir ļoti nozīmīgs, jo piecos gados izveidojies stabils aktieru kodols, iegūta zināma pieredze un skatītāju atbalsts un uzticība.

           
Pašlaik Gramzdas tautas namā apskatāmas fotogrāfijas no kolektīva izrādēm un kopā piedzīvotajiem mirkļiem. Aplūkojamās atmiņas vēl aizvien raisa svētku sajūtas. Par šīm pacilājošajām sajūtām jāpasakās visiem, kuri ieguldījuši savu darbu un atbalstu, lai kolektīvs izveidotos un pastāvētu.
         
Paldies pārvaldes vadītājam Dzintaram Kudumam par ierosmi veidot pirmo Līgo izrādi – tas ir mūsu kolektīva pamatakmens! Paldies atsaucīgajiem gramzdeniekiem par vēlmi būt, nākt, radīt, rādīt un strādāt teātra kolektīvā! Paldies SIA “Artis JP” par finansiālu atbalstu! Un, protams, paldies skatītājiem par atsaucību un iedvesmu!

            
Novēlu aktieriem nepagurt un radošajā izpausmē rast prieku atkal un atkal, lai vēl pēc pieciem gadiem Gramzdā amatierteātris svinētu pirmo desmitgadi!


Gramzdas amatierteātra vadītāja Gunta Gruntiņa

Vairāk foto no svētku pasākuma šeit! 

Atpakaļ