Kultūras notikumi

Gramzdas „Gada lasītājs 2015”

Grāmata - tā ir liela bagātība. Tā ir vērtība, no kuras mēs ļoti daudz varam iegūt, ja vien to paši vēlamies. Savukārt lasīšana - plašas zināšanas, prāta stimulēšana, vārdu krājumu papildināšana, atmiņas uzlabošana, iekšējs miers kā arī lieliska izklaide. Ar šādiem vārdiem tika iesākts Gramzdas bibliotēkas lasīšanas veicināšanas konkursa „Gada lasītājs 2015” noslēguma pasākums, kurš notika 22.februārī Gramzdas tautas namā.

Pasākuma laikā tika apbalvoti čaklākie lasītāji, kā arī ar brīnišķīgu koncertu uzstājās Toms Bokums unn Einārs Skuja.

Šis konkurss bibliotēkā tika uzsākts 2015.gada sākumā un turpinājās līdz gada beigām, kura laikā visiem skolas vecuma bērniem un jauniešiem bija iespēja lasīt grāmatas un krāt uzlīmes. Par katrām trīs izlasītām grāmatām lasītājs tika pie vienas uzlīmītes, kā arī papildus uzlimītes par katru apmeklētu pasākumu bibliotēkā.

Apbalvošanai tika izvirzīti deviņi čaklākie lasītāji, no kuriem trīs, katrs savā vecumā grupā, ieguva “Gada lasītājs 2015” titulu, pārējie lasītāji saņēma pateicības.

Titulu „Gada lasītājs 2015” 1.-3. klašu grupā ieguva Evelīna Bārtniece, 4.-6. klašu grupā - Enija Palubinska un 7.-9.klašu grupā - Linda Klāra Pickēna. Savukārt,  pateicības rakstu 1.-3. klašu grupā saņēma Līga Hūna un Krista Strižaka, 4.-6. klašu grupā - Anete Šenfelde un Samanta Ruperte un 7.-9.klašu grupā - Monta Bārtniece un Sendija Borisa.

Paldies lasītājiem par atsaucību. Es ticu un ceru, ka šogad lasīšana būs vēl aktīvāka un starp titulu saņēmējiem „Gada lasītājs 2016” būs ne tikai meitenes, bet arī kāds puisis.

Gramzdas bibliotēkas vadītāja Anita Tetere

 

FOTO 

Atpakaļ