Kultūras notikumi

Noslēgusies fotokonkursa “Skaistie skati Priekules novadā” otrā sezona

Otrajā Priekules novada fotokonkursā „Skaistie skati” piedalījušies desmit fotoamatieri. Pavisam iesūtīta 61 fotogrāfija.

Iesūtītos “Skaists skatus” vērtējusi novada domes priekšsēdētājas izveidota komisija piecu cilvēku sastāvā: mākslas skolotājs Mārtiņš Cukurs, Gramzdas pagasta kultūras darba organizatore Gunta Gruntiņa, Purmsātu senlietu krātuves vadītāja Ieva Šteinberga,  Priekules vidusskolas 12. klases skolēns Dans Rozentāls un novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītājs Gundars Venens.

Katrs žūrijas loceklis saņēma pieeju vietnei, kurā tika augšupielādētas visas konkursam iesūtītās fotogrāfijas, lai bez steigas un ietekmes izvērtētu konkursa nolikumam atbilstošus un izdevušos fotouzņēmumus, piešķirot katrai savu vērtējumu, maksimālais punktu skaits vienai fotogrāfijai – pieci. Šogad maksimumu neizdevās savākt nevienai fotogrāfijai, kā tas bija konkursa pirmajā sezonā. Jāpiezīmē, ka vairākiem skaistiem fotouzņēmumiem pietrūka nepieciešamās izšķirtspējas, lai pretendētu uz uzvaru konkursā, kā to nosaka konkursa nolikums. Bet tehniskie nosacījumi ir ļoti svarīgi, ja žūrija kādu no darbiem vēlētos nodrukāt novada kalendārā. Bet, kā teica žūrijas loceklis Mārtiņš Cukurs: “…kopumā ļoti skaistas bildes!” Lai tas iedvesmo skaisto skatu foto medniekus arī nākamajā sezonā. Skatu novadā netrūkst, vajadzīga tikai griba un vēlme dalīties skaistumā ar pārējiem.

Apsveicam visus konkursa dalībniekus, jo īpaši tos, kuru darbus žūrija izcēlusi. Visi skaistie darbi ir ievietoti novada mājas lapā www.priekulesnovads.lv, bet daži būs redzami arī Priekules novada pašvaldības gada kalendārā, kas tradicionāli, kā dāvana no pašvaldības, nonāks katrā mājsaimniecībā.

Rezultāti:

Intars MELLUMS_4                 3 punkti