Kultūras notikumi

Priekules novada Cālēns 2016 – Dāvis Šenvalds

11.marta pēcpusdienā Priekules Kultūras namā pulcējās 17 dziedoši, atraktīvi un uzstāties griboši novada bērni ar saviem vecākiem, pedagogiem un atbalstītājiem, lai piedalītos mazo dziedātāju konkursā “Cālēns 2016”. Žūrijas vērtējumā šinī uzstāšanās reizē konkursā veiksmīgākais bija mazais dziedātājs Dāvis Šenvalds no Kalētiem skolotājas Līgas Kvāšes vadībā.

Jau ceturto gadu novada labākos dziedātājus noskaidro mazo dziedātāju konkursā “Cālēns”, kuru šogad atraktīvi un bērniem saistoši vadīja “Čučumuižas” rūķi.

Kā ik gadu dalībniekiem konkursā bija jāizpilda divas paša izvēlētas dziesmas, atbilstoši savam vecumam un balss spējām. Mazie solisti varēja dziedāt a capella, jebkura mūzikas instrumenta pavadījumā vai izmantojot fonogrammu.

Konkursā dalību ņēma skolotājas Intas Gruntmanes audzēkņi Estere Ziemele, Katrīna Vilkavecka, Maija Timbovska, Ieva Razma, Elīna Pole, Everita Šenfelde, Mārcis Gailītis un Amanada Zube; skolotājas Līgas Kvāšes audzēkņi divgadniece Elizabete Indriksone, Rebeka Roze, Ieva Grasmane, Paula Klievēna un šī gada cālis Dāvis Šenvalds; skolotājas Skaidras Klasiņas audzēkņi Baiba Bumbule, Karīna Bārtniece, Nikija Babko, Rēzija Skudiķe.

Šogad mazos dziedātājus vērtēja Vaiņodes mūzikas skolas kora klases vadītāja Gunita Riežniece, Purmsātu speciālās internātpamatskolas mūzikas pasniedzēja Igeta Cīrule un Priekules Kultūras nama direktore Rigonda Džeriņa.

Līga Svara