Kultūras notikumi

Priekulnieki Skrundas svētkos.

Skrundas svētki ar devīzi Radām! Darām! Svinam! aizritēja daudzu draugu lokā, ne tikai no Latvijas, tostarp, ar priekulnieku aktīvu līdzdalību. Tā kā aktīva savstarpējo attiecību kopšana Priekules, Auces, Skrundas, Durbes un Vaiņodes novadu starpā notiek jau kopš pagājušā gada, tad piedalīšanās kaimiņu svētkos ir pašsaprotama lieta.

Koncertā „Skrundā viesi sabraukuši no maliņu maliņām”, kas notika 11. maijā pie Skrundas pulksteņa Priekules novadu pārstāvēja dalībnieki no studijas „Ķinķēziņi” – gan bērni, gan mammas.  Ar atraktīvu stāstu no dzīves, dejas un dziesmas kopā virknēja divas māsas, kuru dzīves un darba ikdiena, ekonomisko apstākļu regulētas, nu rit jūras atšķirīgos krastos...

            Tāpat kā pie mums Priekulē, arī Skrundā skatītāji uzgavilēja mazajām kodēm viņu draiskajā dejā, kā arī mājsaimnieču kankāna azartiskajām dejotājām. Bet Baiba Kadeģes dziedātajām dziesmām daudzi klausītāji zināja vārdus un dziedājā līdzi.

Sava priekšnesuma izskaņā mājsaimniecības skrundeniekiem par piemiņai no šī dzīvespriecīgā priekšnesuma dāvāja savus darba rīkus.

Gundars Venens,

Novada Kultūras vadītājs         

Bilžu galerija

Pasākumu kalendārs
Aprīlis, 2020
POTCPkSSv
12345
6789101112
131415161719
2021222326
27282930